Kontakt

Kontakt

Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z nami:

Telefonować

Telefon: +385 21 638 209
Komórka: +36 30 279 75 56
Komórka: +36 30 206 17 32

Adres

ul. Pjover 3.
21403 Sutivan,
wyspa Brac Chorwacja

E-mail

agava.ap@gmail.com

Napisz do nas

Küldje el üzenetét és mi válaszolunk

Dojazd

Autem:

Split - Wyspa Bracz - Supetar (60’)
Dojazd do Splitu do portu kierując się tablicami: ``Centrum``, lub ``Trajekt`` (Prom). W porcie w kasie biletowej w budynku Jadrolinji należy kupić bilet na auto i osobę do Supetar-Brač. Następnie ustawić się autem na odpowiednie stanowisko.
Więcej informacji można zdobyć na stronie internetowej: www.jadrolinija.hr
W głównym sezonie bardzo jest możliwe, że moze byc tłok i trzeba oczekiwać na wyjazd, ale podróz jest interesująca i rozlużniająca. Prosze z pokładu obserwować morze, mogą pojawić się delfiny przy promie!

Supetar – Sutivan (8 km – 10’)
Z promu należy jechać prosto aż do ronda, zjechać drugim zjazdem w kierunku Milna. Pózniej będzie tablica kierunkowa w prawo do Mirca. Po miejscowości Mirca będzie Sutivan. Ważne: Nie nalży zjeżdzać pierwszym zjazdem do Sutivan! Prosze jechać dalej w kierunku „Centar”i za dużym zakrętem skręcić w prawo w ulice Vukovarska. Dalej, prosto ok 300 m. Po lewej stronie bedzie maly domek z napisem Likva, naprzeciw w prawo nasza ulica Pjover i już jest widoczny budynek z napisem AGAVA. Tu oczekujemy juz na miłych gości!
Dojazd pociągiem lub autobusem
Stacja koǹcowa jest w porcie w Splicie. W odległości 80-100 m od portu i budynku Jadroliniji.

Samolotem
Lotnisko jest w miejscowości Kaštel, między Splitem a Trogir. Do przystani portowej można dojechać transferem w ciągu 30-40 minut.