O Nas

To może oferować Agava

Świeże morskie powietrze. Malowniczy Sutivan

Nastrojowe apartamenty z  tarasami, balkonami, na terenie posesji basen i leżaki, w ogrodzie gril, rodzinny nastrój. Krótkim  spacerem można dotrzeć do plaży, sklepu, placu zabaw.
Poznaj nasze apartamenty

USŁUGI

Darmowe WiFi

Darmowe WiFi

W każdym apartamencie i studiu jest dostęp do internetu.
Dla rodzin z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi

Łóżeczka dla dzieci, krzesełka do karmienia, wanienki do kąpania są do dyspozycji!
Darmowy Parking

Darmowy Parking

Przed samym domem mamy 7 miejsc dla, dodatkowe 3 miejsce parkingowe wynajmujemy od miasta, 80 m od nas.
Wyżywienie

Wyżywienie

W niedalekiej i przytulnej restauracji jest możliwość zamówienia obiady lub kolacje. Nie jest potrzebne zamówić dużo wcześniej, wystarczy się zdecydować...
Klimatyzowane pomieszczenia

Klimatyzowane pomieszczenia

W każdym apartamencie i w studiu jest klimatyzacja, ceny zawierają ich używanie.
Plaże

Plaże

Najbliższa plaża jest od nas 300 m, 10 minut, z spacerkiem. W Sutivanie długość brzegu ma 10 km, to naprawde...
Od 2009 roku zajmujemy się turystyką. Była to nagła zmiana w naszym życiu,której naturanie nie żałujemy!
A dlaczego zajmujemy się akurat w tym miejscu wynajmowaniem apartamentów?Dlatego, że jesteśmy ciągle zaureczeni  wyspą Bracz! Jej czystym powietrzem, szumem  morza,uwielbiamy wąskie uilczki Sutivanu ,domy,ludzi i ich codzienne życie.Wyspa jest nadal dla nas wieczną niespodzianką nadal odkrywamy jej nowe oblicza. Nigdy nie znudzimy sie wyspą,gdyz zawsze zaskoczy nas czyms nowym!
Agava apartmanház

Chorwacja, wyspa Brač, miasto Sutivan

Strandolás

Plażowanie: Pływanie, opalanie

Na najbliższej plaży jest doskonała możliwość kąpieli morskich jak i słonecznych tu szczególnie w głównym sezonie  może byc gwarno.

Jeśli szukacie spokojniejszego miejsca do relaksu, czy tez nurkowania, fotografowania to proponujemy bardziej odległe zatoki. Dużo spokojnych i malowniczych miejsc z powolnie zagłebiającym się brzegiem czeka  na odkrycie w bliskiej okolicy.

Na całej wyspie, tak i w Sutivanie można się kąpać w kryształowo czystym morzu. A wszystko przez  to, że plaże są kamieniste.

Ulubionym zajęciem turystów jest budowanie z tych płaskich, owalnych kamieni symboli harmonii „ogrody zen”

Plaże w Sutivanie są idealne dla rodzin z dziećmi, chociaz nie są piaszczyste to  należa do najbardziej czystych plaż Dalmacji! Dla własnej wygody warto się zaopatrzyć w buty plażowe. Jeżowce i małze są na głebokościach, więc nie stanowią zagrożenia.

Dla marzących o piaszczystej zatoce polecamy odległą od Sutivanu o 21 km zatoke Lovrečina. Jest to idealne miejsce dla dzieci, gdyż morze więcej niż 100 m jest płytkie. Miejsca parkingowe są platne. Nieopodal plaży widoczna jest ruina baziliki z czasów wczesnego chrzescijanstwa.

Najwięcej atrakcji i możliwości do uprawiania sportów wodnych jest na pólwyspie Złoty Róg  w miejscowości Bol. Jest to najsłynniejsza plaża nie tylko na wyspie, ale w całej Dalmacji. Miejsca parkingowe sa płatne.